Vivo S10 Pro
Характеристики Vivo S10 Pro
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | S10 Pro |
| Альтернативні назви | V2121A (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 15 Липня 2021 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 22 Липня 2021 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €500 |
Дизайн
| Висота | 158.2 мм (6.23 дюйма) |
| Ширина | 73.7 мм (2.90 дюйма) |
| Товщина | 7.3 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 173 г (6.10 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Білий, Жовтий |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.44 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 409 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.9% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 1100 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G77 MC9 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Інтерфейс | Vivo OriginOS 1.0 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 108 МП, ƒ/1.9, 26 mm ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/1.52" Розмір сенсора 8 МП, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора 2 МП ( Макро ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Режим безперервної зйомки Цифрова стабілізація зображення Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання облич Геотегування Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Автофокус із фазовим визначенням (PDAF) Режим сцени Таймер Торкніться для фокусування Налаштування балансу білого |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 44 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) 8 МП, ƒ/2.3, 105° ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 4050 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 44 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.2 |
| USB-порти | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Vivo S10 Pro
Відеоогляди
Фото Vivo S10 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo S10 Pro?
Ціна Vivo S10 Pro становить €500; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro офіційно представили Четвер, 22 Липня 2021 року.
-
Чи доступний Vivo S10 Pro у продажу?
Так, Vivo S10 Pro ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro важить приблизно 173 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo S10 Pro?
Дисплей Vivo S10 Pro має діагональ 6.44 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo S10 Pro 5G?
Так, Vivo S10 Pro підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Скільки камер має Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro має Три камери ззаду та Дві камери для селфі.