Vivo V70 FE
Характеристики Vivo V70 FE
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | V70 FE |
| Альтернативні назви | V2550 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 09 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 17 Березня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | ₹40,890 |
Дизайн
| Висота | 163.7 мм (6.44 дюйма) |
| Ширина | 76.2 мм (3.00 дюйма) |
| Товщина | 7.6 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 200 г (7.05 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | темно-синій, Фіолетовий, Срібний |
| Захист | пиловологозахищений (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м протягом 2 годин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.83 дюйма |
| Роздільна здатність | 1260 × 2800 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 449 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.7% |
| Пікова яскравість | 1900 cd/m² |
| Захисне скло | Mohs рівень 4 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.5 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 200 МП, ƒ/1.9, 24 mm ( Ширококутний ), 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 120° ( Ультраширококутний ), 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Кільцевий LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Можливості відео | Gyro-EIS, Оптична стабілізація зображення (OIS) |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 32 МП, ƒ/2.2, 22 mm ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/3.1" Розмір сенсора 50 МП, ƒ/2.0, 21 mm ( Ширококутний ) Автофокус (AF) (Тільки Індія) |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 7000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка Зворотне дротове заряджання Провідна зарядка від 0 до 100% за 60 хвилин (як заявлено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення |
| Додаткові можливості | Технологія Darkness Glow (залежно від ринку) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo V70 FE
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo V70 FE?
Ціна Vivo V70 FE становить ₹40,890; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE офіційно представили Вівторок, 17 Березня 2026 року.
-
Чи доступний Vivo V70 FE у продажу?
Так, Vivo V70 FE ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE важить приблизно 200 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo V70 FE?
Дисплей Vivo V70 FE має діагональ 6.83 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo V70 FE 5G?
Так, Vivo V70 FE підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Скільки камер має Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE має Дві камери ззаду та Дві камери для селфі.