Vivo X300 FE
Характеристики Vivo X300 FE
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | X300 FE |
| Альтернативні назви | V2537 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 04 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
Дизайн
| Висота | 150.8 мм (5.94 дюйма) |
| Ширина | 71.8 мм (2.83 дюйма) |
| Товщина | 8 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 191 г (6.74 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: алюмінієвий сплав Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Фіолетовий, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.31 дюйма |
| Роздільна здатність | 1216 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 461 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.2% |
| Пікова яскравість | 5000 cd/m² |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 3800 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 829 |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava), до 5 основних оновлень Android |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.6, 23 mm ( Ширококутний ), 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП, ƒ/2.7, 70 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x3 Оптичний зум, 1/1.95" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 110° ( Ультраширококутний ), 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах із мультифокусом |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.0, 21 mm ( Ширококутний ), 1/2.76" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 6500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 40 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo X300 FE
Найчастіші запитання
-
Коли очікується вихід Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE вийде Середу, 01 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Vivo X300 FE у продажу?
Ні, Vivo X300 FE ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE важить приблизно 191 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo X300 FE?
Дисплей Vivo X300 FE має діагональ 6.31 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo X300 FE 5G?
Так, Vivo X300 FE підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78.
-
Скільки камер має Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.