Vivo Y3 Standard
Характеристики Vivo Y3 Standard
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | Y3 Standard |
| Альтернативні назви | V1930A (Китай) V1930T (Китай) |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 01 Листопада 2019 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Листопада 2019 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €130 |
Дизайн
| Висота | 159.4 мм (6.28 дюйма) |
| Ширина | 76.7 мм (3.02 дюйма) |
| Товщина | 8.9 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 191 г (6.74 унції) |
| Кольори | Чорнило синього кольору, Нефритовий червоний |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.35 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1544 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.3:9 |
| Щільність пікселів | 268 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 81.5% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.0 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR3 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 505 |
| Оперативна пам'ять | 3GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 64GB 3GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 9.0 (Pie) |
| Інтерфейс | Funtouch 9.1 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 13 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ) 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/1.8 |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 5000 мАг |
| Знімність | Незнімний |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас / Магнітометр Датчик відбитків пальців Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo Y3 Standard
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo Y3 Standard?
Ціна Vivo Y3 Standard становить €130; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo Y3 Standard?
Vivo Y3 Standard офіційно представили Пʼятницю, 01 Листопада 2019 року.
-
Чи доступний Vivo Y3 Standard у продажу?
Ні, Vivo Y3 Standard знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Vivo Y3 Standard?
Vivo Y3 Standard важить приблизно 191 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo Y3 Standard?
Дисплей Vivo Y3 Standard має діагональ 6.35 дюйма.
-
Скільки камер має Vivo Y3 Standard?
Vivo Y3 Standard має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.