Vivo Y55L (vivo 1603)
Характеристики Vivo Y55L (vivo 1603)
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | Y55L (vivo 1603) |
| Альтернативні назви | 1603 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Суботу, 01 Жовтня 2016 року |
| Дата старту продажів | Суботу, 01 Жовтня 2016 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | ₹9,500 |
Дизайн
| Висота | 147.9 мм (5.82 дюйма) |
| Ширина | 72.9 мм (2.87 дюйма) |
| Товщина | 7.5 мм (0.30 дюйма) |
| Вага | 142 г (5.01 унції) |
| Кольори | Золотий, Сірий |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 5.2 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1280 пікселів |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Щільність пікселів | 282 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 69.1% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR3 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 505 |
| Оперативна пам'ять | 2GB |
| Вбудована пам'ять | 16GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 16GB 2GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Інтерфейс | Funtouch 2.6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП Авто-спалах |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Режим безперервної зйомки Цифровий зум Компенсація експозиції Розпізнавання облич Високий динамічний діапазон (HDR) Налаштування ISO Панорама Торкніться для фокусування |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 2650 мАг |
| Знімність | Незнімний |
Мережі
| SIM-карти | Одна SIM-карта (Micro-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo Y55L (vivo 1603)
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo Y55L (vivo 1603)?
Ціна Vivo Y55L (vivo 1603) становить ₹9,500; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) офіційно представили Суботу, 01 Жовтня 2016 року.
-
Чи доступний Vivo Y55L (vivo 1603) у продажу?
Ні, Vivo Y55L (vivo 1603) знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) важить приблизно 142 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo Y55L (vivo 1603)?
Дисплей Vivo Y55L (vivo 1603) має діагональ 5.2 дюйма.
-
Скільки камер має Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.