Xiaomi 17 Max
Характеристики Xiaomi 17 Max
Загальне
| Бренд | Xiaomi |
| Модель | 17 Max |
| Альтернативні назви | 2605EPN8EC (Міжнародна версія) |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Синій, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.9 дюйма |
| Роздільна здатність | 1200 × 2608 пікселів |
| Частота оновлення | 2160 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
| Пікова яскравість | 3500 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 2160Hz PWM Dimming 68 мільярдів кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | HyperOS 3 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 200 МП, ƒ/1.7 ( Ширококутний ), 1/1.4" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, 70 mm ( Перископний телеоб'єктив ), x3 Оптичний зум, 1/1.95" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ультраширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Високий динамічний діапазон (HDR) Автофокус (AF) Об'єктив Leica Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Можливості відео | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.2, 21 mm ( Ширококутний ), 0.61 μm, 1/2.88" Розмір сенсора PDAF |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR10+ |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion (China) |
| Ємність | 8000 мАг (China) |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Так |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Dolby Atmos, Бездротове Hi-Res аудіо, Технологія Snapdragon Sound, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Програмований блок живлення (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Xiaomi 17 Max
Найчастіші запитання
-
Чи доступний Xiaomi 17 Max у продажу?
Ні, Xiaomi 17 Max ще не вийшов у продаж.
-
Яка діагональ екрана Xiaomi 17 Max?
Дисплей Xiaomi 17 Max має діагональ 6.9 дюйма.
-
Чи підтримує Xiaomi 17 Max 5G?
Так, Xiaomi 17 Max підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Xiaomi 17 Max?
Xiaomi 17 Max має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.