Xiaomi Poco Pad C1
Характеристики Xiaomi Poco Pad C1
Загальне
| Бренд | Xiaomi |
| Модель | Poco Pad C1 |
| Дата анонсу | Четвер, 21 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 21 Травня 2026 року |
| Статус | Очікується |
Дизайн
| Висота | 226.5 мм (8.92 дюйма) |
| Ширина | 148 мм (5.83 дюйма) |
| Товщина | 7.4 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 406 г (14.32 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Синій, Сірий |
| Захист | Захищений від пилу та бризок |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 9.7 дюйма |
| Роздільна здатність | 1280 × 2048 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 268 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.9% |
| Пікова яскравість | 600 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2900 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB, 128GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | HyperOS 3 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 5 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/5.0" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 7600 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 18 Вт |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.0 |
| USB-порти | USB Type-C |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик наближення (лише аксесуари) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Xiaomi Poco Pad C1
Найчастіші запитання
-
Коли очікується вихід Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 вийде Четвер, 21 Травня 2026 року.
-
Чи доступний Xiaomi Poco Pad C1 у продажу?
Ні, Xiaomi Poco Pad C1 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 важить приблизно 406 грамів.
-
Яка діагональ екрана Xiaomi Poco Pad C1?
Дисплей Xiaomi Poco Pad C1 має діагональ 9.7 дюйма.
-
Скільки камер має Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.