Xiaomi Redmi 15
Характеристики Xiaomi Redmi 15
Загальне
| Бренд | Xiaomi |
| Модель | Redmi 15 |
| Альтернативні назви | 25057RN09E (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 01 Серпня 2025 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Серпня 2025 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | $152 €155.99 £192.95 ₹18,499 |
Дизайн
| Висота | 169.5 мм (6.67 дюйма) |
| Ширина | 80.5 мм (3.17 дюйма) |
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 217 г (7.65 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Пластик Рама: Пластик Передня панель: скло Gorilla 3 |
| Кольори | Чорний, Сірий, Зелений |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (від бризок води) |
| Класи захисту | IP64 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.9 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 374 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 85.7% |
| Пікова яскравість | 850 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass 3, Mohs рівень 6 |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.3 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 619 |
| Оперативна пам'ять | 4GB, 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 15 (Vanilla Ice Cream), Можна оновити до {0} Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | HyperOS 3 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 1/2.88" Розмір сенсора PDAF 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 7000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 33 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Боковий сканер відбитків пальців Віртуальний сенсор наближення |
| Додаткові можливості | Програмований блок живлення (PPS) Quick Charge 3 USB Power Delivery 2.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Xiaomi Redmi 15
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Xiaomi Redmi 15?
Ціна Xiaomi Redmi 15 становить €155.99; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Xiaomi Redmi 15?
Xiaomi Redmi 15 офіційно представили Пʼятницю, 01 Серпня 2025 року.
-
Чи доступний Xiaomi Redmi 15 у продажу?
Так, Xiaomi Redmi 15 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Xiaomi Redmi 15?
Xiaomi Redmi 15 важить приблизно 217 грамів.
-
Яка діагональ екрана Xiaomi Redmi 15?
Дисплей Xiaomi Redmi 15 має діагональ 6.9 дюйма.
-
Чи підтримує Xiaomi Redmi 15 5G?
Так, Xiaomi Redmi 15 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Xiaomi Redmi 15?
Xiaomi Redmi 15 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.