Yezz Art 1 Pro
Характеристики Yezz Art 1 Pro
Загальне
| Бренд | Yezz |
| Модель | Art 1 Pro |
| Дата анонсу | Неділю, 01 Листопада 2020 року |
| Дата старту продажів | Неділю, 01 Листопада 2020 року |
| Статус | Знято з виробництва |
| Ціни | €100 |
Дизайн
| Висота | 163.9 мм (6.45 дюйма) |
| Ширина | 77.9 мм (3.07 дюйма) |
| Товщина | 8.9 мм (0.35 дюйма) |
| Вага | 120 г (4.23 унції) |
| Кольори | Зоряно-блакитний колір |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6.53 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1560 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 263 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 82% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Helio A25 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 12 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.8 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A53 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8320 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 64GB 4GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 10 (Quince Tart) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 16 МП, ƒ/2.8, 1/2.8" Розмір сенсора Автоспалах 2 МП 2 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.4, 1/4.0" Розмір сенсора |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 4000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 10 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v4.2 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик відбитків пальців Гіроскоп Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Yezz Art 1 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Yezz Art 1 Pro?
Ціна Yezz Art 1 Pro становить €100; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Yezz Art 1 Pro?
Yezz Art 1 Pro офіційно представили Неділю, 01 Листопада 2020 року.
-
Чи доступний Yezz Art 1 Pro у продажу?
Ні, Yezz Art 1 Pro знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить Yezz Art 1 Pro?
Yezz Art 1 Pro важить приблизно 120 грамів.
-
Яка діагональ екрана Yezz Art 1 Pro?
Дисплей Yezz Art 1 Pro має діагональ 6.53 дюйма.
-
Чи підтримує Yezz Art 1 Pro 5G?
Ні, Yezz Art 1 Pro не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Yezz Art 1 Pro?
Yezz Art 1 Pro має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.