ZTE V70
Характеристики ZTE V70
Загальне
| Бренд | ZTE |
| Модель | V70 |
| Дата анонсу | Понеділок, 05 Червня 2023 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 05 Червня 2023 року |
| Статус | У продажу |
Дизайн
| Висота | 163.9 мм (6.45 дюйма) |
| Ширина | 76.2 мм (3.00 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 192 г (6.77 унції) |
| Кольори | Оливково-зелений |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.67 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2400 пікселів |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 810 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB |
| Версії | 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Інтерфейс | MyOS 11.5 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 64 МП, ƒ/1.8, 25 mm ( Ширококутний ) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ультраширококутний ) 5 МП ( Макро ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Poly |
| Ємність | 5100 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 66 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото ZTE V70
Найчастіші запитання
-
Коли вийшов ZTE V70?
ZTE V70 офіційно представили Понеділок, 05 Червня 2023 року.
-
Чи доступний ZTE V70 у продажу?
Так, ZTE V70 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить ZTE V70?
ZTE V70 важить приблизно 192 грамів.
-
Яка діагональ екрана ZTE V70?
Дисплей ZTE V70 має діагональ 6.67 дюйма.
-
Чи підтримує ZTE V70 5G?
Так, ZTE V70 підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має ZTE V70?
ZTE V70 має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.