BLU J9L
Характеристики BLU J9L
Загальне
| Бренд | BLU |
| Модель | J9L |
| Дата анонсу | Вівторок, 01 Червня 2021 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 01 Червня 2021 року |
| Статус | Знято з виробництва |
Дизайн
| Висота | 161.6 мм (6.36 дюйма) |
| Ширина | 76.9 мм (3.03 дюйма) |
| Товщина | 9.7 мм (0.38 дюйма) |
| Вага | 191 г (6.74 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Зелений, Червоний |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 6 дюйма |
| Роздільна здатність | 480 × 960 пікселів |
| Співвідношення сторін | 18:9 |
| Щільність пікселів | 179 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 74.8% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Unisoc SC9863A |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 28 nm |
| Максимальна частота процесора | 1.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | IMG PowerVR GE8322 |
| Оперативна пам'ять | 1GB |
| Вбудована пам'ять | 32GB |
| Тип накопичувача | eMMC 5.1 |
| Версії | 32GB 1GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 8 МП 0.08 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 720p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 3000 мАг |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 4 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Функції Wi-Fi | Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v4.0 |
| USB-порти | Micro-USB 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Датчик відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото BLU J9L
Найчастіші запитання
-
Коли вийшов BLU J9L?
BLU J9L офіційно представили Вівторок, 01 Червня 2021 року.
-
Чи доступний BLU J9L у продажу?
Ні, BLU J9L знято з виробництва. Можна пошукати в неофіційних магазинах, наприклад на eBay.
-
Скільки важить BLU J9L?
BLU J9L важить приблизно 191 грамів.
-
Яка діагональ екрана BLU J9L?
Дисплей BLU J9L має діагональ 6 дюйма.
-
Чи підтримує BLU J9L 5G?
Ні, BLU J9L не підтримує 5G.
-
Скільки камер має BLU J9L?
BLU J9L має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.