Motorola Moto G37
Характеристики Motorola Moto G37
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Moto G37 |
| Дата анонсу | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 01 Травня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €210 |
Дизайн
| Висота | 166.2 мм (6.54 дюйма) |
| Ширина | 76.5 мм (3.01 дюйма) |
| Товщина | 7.8 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 191 г (6.74 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: Пластик або силіконовий полімер (еко-шкіра) Рама: Пластик Фронт: Gorilla Glass 7i |
| Кольори | Синій, Сірий, Червоний |
| Захист | Водостійкий |
| Класи захисту | IP64 |
Екран
| Тип екрана | LCD |
| Діагональ екрана | 6.67 дюйма |
| Роздільна здатність | 720 × 1604 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 264 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.3% |
| Пікова яскравість | 1050 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass 7i, Сертифіковано за MIL-STD-810H, Mohs рівень 4 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10 Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 6300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 6 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR4X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вбудована пам'ять | 64GB, 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/1.8, 0.61 μm PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 5200 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 20 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Аудіо високої роздільної здатності, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Так |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Moto G37
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Moto G37?
Ціна Motorola Moto G37 становить €210; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Motorola Moto G37?
Motorola Moto G37 вийде Пʼятницю, 01 Травня 2026 року.
-
Чи доступний Motorola Moto G37 у продажу?
Ні, Motorola Moto G37 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Motorola Moto G37?
Motorola Moto G37 важить приблизно 191 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Moto G37?
Дисплей Motorola Moto G37 має діагональ 6.67 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Moto G37 5G?
Так, Motorola Moto G37 підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Moto G37?
Motorola Moto G37 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.