Motorola Razr 2026
Характеристики Motorola Razr 2026
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Razr 2026 |
| Дата анонсу | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 14 Травня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €690 |
Дизайн
| Висота | 171.3 мм (6.74 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 7.3 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 188 г (6.63 унції) |
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Фронтальна сторона: Gorilla Glass (у складеному вигляді) Фронт: Пластик (Розкладений) Шарнір: титан |
| Кольори | Зелений, Фіолетовий, Білий |
| Захист | Водостійкий (до 1,5 м протягом 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP48 |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.9 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 413 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.9% |
| Пікова яскравість | 3000 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus, Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7400X |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2600 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.7 ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/1.95" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, ƒ/2.0, 122° ( Ультраширококутний ), 1.28 μm, 1/2.76" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/3.14" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 4800 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 30 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Razr 2026
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Razr 2026?
Ціна Motorola Razr 2026 становить €690; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 вийде Четвер, 14 Травня 2026 року.
-
Чи доступний Motorola Razr 2026 у продажу?
Ні, Motorola Razr 2026 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 важить приблизно 188 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Razr 2026?
Дисплей Motorola Razr 2026 має діагональ 6.9 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Razr 2026 5G?
Так, Motorola Razr 2026 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Razr 2026?
Motorola Razr 2026 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.