Motorola Razr 70
Характеристики Motorola Razr 70
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Razr 70 |
| Дата анонсу | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €920 |
Дизайн
| Висота | 171.3 мм (6.74 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 7.3 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 188 г (6.63 унції) |
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Фронт: Пластик (Розкладений) |
| Кольори | Зелений, Сірий, Рожевий, Білий |
| Захист | Водостійкий (до 1,5 м протягом 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP48 |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.9 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 413 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.9% |
| Пікова яскравість | 3000 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus, Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7400X |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2600 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.7 ( Ширококутний ), 0.8 μm, 1/1.95" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, ƒ/2.0, 122° ( Ультраширококутний ), 1.28 μm, 1/2.76" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.4 ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/3.14" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 4800 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 30 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Razr 70
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Razr 70?
Ціна Motorola Razr 70 становить €920; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 офіційно представили Середу, 29 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Motorola Razr 70 у продажу?
Так, Motorola Razr 70 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 важить приблизно 188 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Razr 70?
Дисплей Motorola Razr 70 має діагональ 6.9 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Razr 70 5G?
Так, Motorola Razr 70 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.