Motorola Razr 60 Ultra
Характеристики Motorola Razr 60 Ultra
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Razr 60 Ultra |
| Альтернативні назви | XT2551-6 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Четвер, 24 Квітня 2025 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 25 Квітня 2025 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
Дизайн
| Висота | 171.5 мм (6.75 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 7.2 мм (0.28 дюйма) |
| Вага | 199 г (7.02 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: силіконовий полімер (еко-шкіра) Рамка: Алюміній (серія 6000) Передня: Gorilla Glass Ceramic (складене) Фронт: Пластик (Розкладений) Петля: Нержавіюча сталь |
| Кольори | Коричневий, темно-зелений, Рожевий, Червоний |
| Захист | Стійкість до пилу та води (до 1,5 м протягом 30 хв) |
| Класи захисту | IP48 |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 7 дюйма |
| Роздільна здатність | 1224 × 2912 пікселів |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Щільність пікселів | 464 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 84.1% |
| Пікова яскравість | 4500 cd/m² |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Ceramic, Mohs рівень 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4320 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8, 24 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Multi-Directional PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Ультраширококутний ), 0.6 μm PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 0.64 μm |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Ємність | 4700 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 68 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 30 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band або Tri-band: Залежить від ринку або регіону |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Dolby Atmos, Технологія Snapdragon Sound, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Огляди Motorola Razr 60 Ultra
Відеоогляди
Фото Motorola Razr 60 Ultra
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Razr 60 Ultra?
Ціна Motorola Razr 60 Ultra становить €620.82; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra офіційно представили Пʼятницю, 25 Квітня 2025 року.
-
Чи доступний Motorola Razr 60 Ultra у продажу?
Так, Motorola Razr 60 Ultra ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra важить приблизно 199 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Razr 60 Ultra?
Дисплей Motorola Razr 60 Ultra має діагональ 7 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Razr 60 Ultra 5G?
Так, Motorola Razr 60 Ultra підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.