Motorola Razr 70 Ultra
Характеристики Motorola Razr 70 Ultra
Загальне
| Бренд | Motorola |
| Модель | Razr 70 Ultra |
| Дата анонсу | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 29 Квітня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €1,390 |
Дизайн
| Висота | 171.5 мм (6.75 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 7.2 мм (0.28 дюйма) |
| Вага | 199 г (7.02 унції) |
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Передня: Gorilla Glass Ceramic (складене) Фронт: Пластик (Розкладений) |
| Кольори | Коричневий, Фіолетовий |
| Класи захисту | IP48 |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 7 дюйма |
| Роздільна здатність | 1224 × 2992 пікселів |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Щільність пікселів | 462 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.3% |
| Пікова яскравість | 5000 cd/m² |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4320 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Вбудована пам'ять | 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.0 |
| Версії | 512GB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 2.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП, ƒ/2.0, 122° ( Ультраширококутний ), 1.2 μm, 1/2.93" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.0 ( Ширококутний ), 1.28 μm |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Акумулятор
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 68 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 30 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Motorola Razr 70 Ultra
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Motorola Razr 70 Ultra?
Ціна Motorola Razr 70 Ultra становить €1,390; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra офіційно представили Середу, 29 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Motorola Razr 70 Ultra у продажу?
Так, Motorola Razr 70 Ultra ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra важить приблизно 199 грамів.
-
Яка діагональ екрана Motorola Razr 70 Ultra?
Дисплей Motorola Razr 70 Ultra має діагональ 7 дюйма.
-
Чи підтримує Motorola Razr 70 Ultra 5G?
Так, Motorola Razr 70 Ultra підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.