OnePlus Ace 7
Характеристики OnePlus Ace 7
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | Ace 7 |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: Crystal Shield Glass |
| Кольори | Чорний, Срібний, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78 дюйма |
| Роздільна здатність | 1272 × 2800 пікселів |
| Частота оновлення | 185 Гц |
| Щільність пікселів | 454 ppi |
| Захисне скло | Скло Crystal Shield |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Багатодотиковий дисплей PWM Dimming |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8, 24 mm ( Ширококутний ) Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/4.0" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, Оптична стабілізація зображення (OIS) |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.4, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/3" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 9000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото OnePlus Ace 7
Найчастіші запитання
-
Чи доступний OnePlus Ace 7 у продажу?
Ні, OnePlus Ace 7 ще не вийшов у продаж.
-
Яка діагональ екрана OnePlus Ace 7?
Дисплей OnePlus Ace 7 має діагональ 6.78 дюйма.
-
Чи підтримує OnePlus Ace 7 5G?
Так, OnePlus Ace 7 підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має OnePlus Ace 7?
OnePlus Ace 7 має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.