OnePlus Pad 4
Характеристики OnePlus Pad 4
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | Pad 4 |
| Дата анонсу | Пʼятницю, 24 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Четвер, 30 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €600 |
Дизайн
| Висота | 289.7 мм (11.41 дюйма) |
| Ширина | 209.8 мм (8.26 дюйма) |
| Товщина | 5.9 мм (0.23 дюйма) |
| Вага | 672 г (23.70 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Коричневий, Зелений |
| Особливості дизайну | Магнітний розʼєм для аксесуарів, Підтримка стилуса |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 13.2 дюйма |
| Роздільна здатність | 2400 × 3392 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Щільність пікселів | 315 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 87.2% |
| Пікова яскравість | 1000 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | 68 мільярдів кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OxygenOS 16 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 13380 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 80 Вт |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Ні |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 8 динаміків, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення (лише аксесуари) |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото OnePlus Pad 4
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує OnePlus Pad 4?
Ціна OnePlus Pad 4 становить €600; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 вийде Четвер, 30 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний OnePlus Pad 4 у продажу?
Ні, OnePlus Pad 4 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 важить приблизно 672 грамів.
-
Яка діагональ екрана OnePlus Pad 4?
Дисплей OnePlus Pad 4 має діагональ 13.2 дюйма.
-
Скільки камер має OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.