Vivo Pad6 Pro
Характеристики Vivo Pad6 Pro
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | Pad6 Pro |
| Дата анонсу | Понеділок, 30 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 03 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €570 |
Дизайн
| Висота | 297 мм (11.69 дюйма) |
| Ширина | 199.8 мм (7.87 дюйма) |
| Товщина | 6.2 мм (0.24 дюйма) |
| Вага | 663 г (23.39 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: алюміній Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Синій, Сірий, Фіолетовий |
| Особливості дизайну | Підтримка стилуса |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 13.2 дюйма |
| Роздільна здатність | 2512 × 3840 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Щільність пікселів | 348 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86.8% |
| Пікова яскравість | 1200 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Панорама |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Ємність | 13000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 66 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 8 динаміків, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик наближення (лише аксесуари) |
| Додаткові можливості | USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo Pad6 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo Pad6 Pro?
Ціна Vivo Pad6 Pro становить €570; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro вийде Пʼятницю, 03 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Vivo Pad6 Pro у продажу?
Ні, Vivo Pad6 Pro ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro важить приблизно 663 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo Pad6 Pro?
Дисплей Vivo Pad6 Pro має діагональ 13.2 дюйма.
-
Скільки камер має Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.