Vivo iQOO 15T
Характеристики Vivo iQOO 15T
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | iQOO 15T |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Висота | 163.4 мм (6.43 дюйма) |
| Ширина | 76.7 мм (3.02 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 216 г (7.62 унції) |
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Сірий, Інші кольори |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.83 дюйма |
| Роздільна здатність | 1260 × 2800 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 450 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 89.9% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей PWM Dimming |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.21 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ядер) |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 200 МП ( Ширококутний ), 0.5 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 50 МП, ƒ/2.1, 15 mm ( Ультраширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора Автофокус (AF) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП ( Ширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 8000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Задня панель, що змінює колір (лише сірий колір) Програмований блок живлення (PPS) USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo iQOO 15T
Найчастіші запитання
-
Чи доступний Vivo iQOO 15T у продажу?
Ні, Vivo iQOO 15T ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T важить приблизно 216 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo iQOO 15T?
Дисплей Vivo iQOO 15T має діагональ 6.83 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo iQOO 15T 5G?
Так, Vivo iQOO 15T підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.