Lenovo Legion Y70 (2026)
Характеристики Lenovo Legion Y70 (2026)
Загальне
| Бренд | Lenovo |
| Модель | Legion Y70 (2026) |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | LTPO OLED |
| Діагональ екрана | 6.8 дюйма |
| Роздільна здатність | 1280 × 2772 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 449 ppi |
| Пікова яскравість | 7000 cd/m² |
| Захисне скло | Стійкий до падінь (до 1,8 м) |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 3800 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 829 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 119° ( Ультраширококутний ), 1/3.1" Розмір сенсора Автофокус (AF) 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, 22 mm ( Ширококутний ) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 8000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lenovo Legion Y70 (2026)
Найчастіші запитання
-
Чи доступний Lenovo Legion Y70 (2026) у продажу?
Ні, Lenovo Legion Y70 (2026) ще не вийшов у продаж.
-
Яка діагональ екрана Lenovo Legion Y70 (2026)?
Дисплей Lenovo Legion Y70 (2026) має діагональ 6.8 дюйма.
-
Чи підтримує Lenovo Legion Y70 (2026) 5G?
Так, Lenovo Legion Y70 (2026) підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Lenovo Legion Y70 (2026)?
Lenovo Legion Y70 (2026) має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.