Vivo Y600 Pro
Характеристики Vivo Y600 Pro
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | Y600 Pro |
| Альтернативні назви | V2561A (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 27 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 27 Квітня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €250 |
Дизайн
| Висота | 163.9 мм (6.45 дюйма) |
| Ширина | 76.5 мм (3.01 дюйма) |
| Товщина | 8.2 мм (0.32 дюйма) |
| Вага | 221 г (7.80 унції) |
| Кольори | Чорний, Синій, Золотий, Фіолетовий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м протягом 24 годин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.83 дюйма |
| Роздільна здатність | 1260 × 2800 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 20:9 |
| Щільність пікселів | 450 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 89.8% |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 4320Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.5 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G615 MC2 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ) PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 32 МП, ƒ/2.5 ( Ширококутний ) |
| Можливості | Панорама |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 10200 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo Y600 Pro
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo Y600 Pro?
Ціна Vivo Y600 Pro становить €250; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro офіційно представили Понеділок, 27 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Vivo Y600 Pro у продажу?
Так, Vivo Y600 Pro ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro важить приблизно 221 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo Y600 Pro?
Дисплей Vivo Y600 Pro має діагональ 6.83 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo Y600 Pro 5G?
Так, Vivo Y600 Pro підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.