Xiaomi Redmi Note 15 Special
Характеристики Xiaomi Redmi Note 15 Special
Загальне
| Бренд | Xiaomi |
| Модель | Redmi Note 15 Special |
| Дата анонсу | Четвер, 02 Квітня 2026 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 07 Квітня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €190 |
Дизайн
| Висота | 164 мм (6.46 дюйма) |
| Ширина | 75.4 мм (2.97 дюйма) |
| Товщина | 7.4 мм (0.29 дюйма) |
| Вага | 178 г (6.28 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: Пластик або екологічна шкіра Рама: Пластик Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Червоний, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (струмені води під високим тиском) |
| Класи захисту | IP66 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.77 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2392 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 388 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 89.7% |
| Пікова яскравість | 3200 cd/m² |
| Захисне скло | Не гарантує міцність або використання в екстремальних умовах, Стійкий до падінь (до 1,7 м), Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 3840Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2.4 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 710 |
| Оперативна пам'ять | 6GB, 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 2.2 |
| Версії | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 15 (Vanilla Ice Cream), до 4 основних оновлень Android |
| Інтерфейс | HyperOS 3 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8 ( Ширококутний ), 0.61 μm, 1/2.88" Розмір сенсора PDAF 2 МП ( Допоміжний модуль ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 20 МП, ƒ/2.2 ( Ширококутний ), 1/4" Розмір сенсора |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 5800 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 5 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.1 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Віртуальний сенсор наближення |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Xiaomi Redmi Note 15 Special
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Ціна Xiaomi Redmi Note 15 Special становить €190; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Xiaomi Redmi Note 15 Special офіційно представили Вівторок, 07 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Xiaomi Redmi Note 15 Special у продажу?
Так, Xiaomi Redmi Note 15 Special ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Xiaomi Redmi Note 15 Special важить приблизно 178 грамів.
-
Яка діагональ екрана Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Дисплей Xiaomi Redmi Note 15 Special має діагональ 6.77 дюйма.
-
Чи підтримує Xiaomi Redmi Note 15 Special 5G?
Так, Xiaomi Redmi Note 15 Special підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n8, n28, n40, n78.
-
Скільки камер має Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Xiaomi Redmi Note 15 Special має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.