Apple iPhone 17e
Характеристики Apple iPhone 17e
Загальне
| Бренд | Apple |
| Модель | iPhone 17e |
| Альтернативні назви | A3634 (Міжнародна версія) A3575 (Сполучені Штати Америки, Мексика, Канада, Міжнародна версія) A3635 (Китай) iPhone18,5 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 02 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 11 Березня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €684 £579 |
Дизайн
| Висота | 146.7 мм (5.78 дюйма) |
| Ширина | 71.5 мм (2.81 дюйма) |
| Товщина | 7.8 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 169 г (5.96 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Передня сторона: скло Ceramic Shield 2 |
| Кольори | Чорний, Рожевий, Білий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 6 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
Екран
| Тип екрана | Super Retina XDR OLED |
| Діагональ екрана | 6.1 дюйма |
| Роздільна здатність | 1170 × 2532 пікселів |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86% |
| Пікова яскравість | 1200 cd/m² |
| Захисне скло | Антиблікове покриття, Скло Ceramic Shield 2, Mohs рівень 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран HDR10 Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Apple A19 |
| Кількість ядер | 6 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.26 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.26 GHz – Performance cores 4x 2.60 GHz – Efficiency cores |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Apple A19 GPU (5 ядер) |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | NVMe |
| Версії | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | iOS 26.3, Можна оновити до {0} iOS 26.4 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 48 МП, ƒ/1.6, 26 mm ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/2.55" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Подвійний LED-спалах Dual-Tone |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR, Оптична стабілізація зображення (OIS), Стереозапис |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 12 МП, ƒ/1.9, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/3.6" Розмір сенсора |
| Можливості | Dolby Vision HDR Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Можливості відео | 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR, Стереозапис |
| Датчики | Датчик глибини/біометричний, SL 3D |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 4005 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 15 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Бездротова зарядка MagSafe Бездротова зарядка Qi2 Провідна зарядка від 0 до 50% за 30 хвилин (як зазначено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Дві SIM-карти (eSIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Мобільна точка доступу |
| Bluetooth | Так, v5.3 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Face ID Гіроскоп Датчик наближення |
| Додаткові можливості | Apple Pay (сертифіковано Visa, MasterCard, AMEX) Екстрений SOS, Повідомлення та Find My через супутник |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Apple iPhone 17e
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Apple iPhone 17e?
Ціна Apple iPhone 17e становить €684; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Apple iPhone 17e?
Apple iPhone 17e офіційно представили Середу, 11 Березня 2026 року.
-
Чи доступний Apple iPhone 17e у продажу?
Так, Apple iPhone 17e ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Apple iPhone 17e?
Apple iPhone 17e важить приблизно 169 грамів.
-
Яка діагональ екрана Apple iPhone 17e?
Дисплей Apple iPhone 17e має діагональ 6.1 дюйма.
-
Чи підтримує Apple iPhone 17e 5G?
Так, Apple iPhone 17e підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n75, n77, n78, n79.
-
Скільки камер має Apple iPhone 17e?
Apple iPhone 17e має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.