Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Характеристики Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Загальне
| Бренд | Lenovo |
| Модель | Idea Tab Pro Gen 2 |
| Альтернативні назви | TB390FU (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 02 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Понеділок, 02 Березня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €550 |
Дизайн
| Висота | 296.5 мм (11.67 дюйма) |
| Ширина | 191.9 мм (7.56 дюйма) |
| Товщина | 6.2 мм (0.24 дюйма) |
| Вага | 598 г (21.09 унції) |
| Матеріали корпуса | Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Сірий, Світло-блакитний, Білий |
| Особливості дизайну | Піни роз''''''''єму для магнітних аксесуарів, Підтримка стилуса (магнітна) |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 13 дюйма |
| Роздільна здатність | 3504 × 2190 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 318 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86.1% |
| Пікова яскравість | 800 cd/m² |
| Захисне скло | Mohs рівень 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision Матова версія з LCD з ефектом паперу та антибліковим покриттям (опціонально) Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 3.21 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 3.21 GHz – Cortex-X4 3x 3.01 GHz – Cortex-A720 2x 2.8 GHz – Cortex-A720 2x 2.02 GHz – Cortex-A520 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 825 |
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava), до 2 основних оновлень Android |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП ( Ширококутний ) Автофокус (AF) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 10200 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| Мобільні мережі | Ні |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.4a USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | GALILEO, GLONASS, GPS |
| Підтримка NFC | Ні |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Dolby Atmos, Динаміки JBL, Чотири динаміки, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик наближення (лише аксесуари) Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Ціна Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 становить €550; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 офіційно представили Понеділок, 02 Березня 2026 року.
-
Чи доступний Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 у продажу?
Так, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 важить приблизно 598 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Дисплей Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 має діагональ 13 дюйма.
-
Чи підтримує Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 5G?
Ні, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 не підтримує 5G.
-
Скільки камер має Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.