Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Характеристики Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Загальне
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkTab X11 Gen 1 |
| Альтернативні назви | TB353FU (Міжнародна версія) TB353ZU (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 02 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Середу, 01 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €500 |
Дизайн
| Висота | 257.1 мм (10.12 дюйма) |
| Ширина | 168.7 мм (6.64 дюйма) |
| Товщина | 9.9 мм (0.39 дюйма) |
| Вага | 650 г (22.93 унції) |
| Кольори | Сірий |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68 |
| Особливості дизайну | Піни роз''''''''єму для магнітних аксесуарів, Підтримка стилуса |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Діагональ екрана | 10.95 дюйма |
| Роздільна здатність | 2560 × 1600 пікселів |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Щільність пікселів | 276 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 80.2% |
| Пікова яскравість | 800 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass, Відповідає MIL-STD-810H |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Особливості екрана | Ємнісний сенсорний екран Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 4 nm |
| Максимальна частота процесора | 2500 MHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 1x 2.5 GHz – Cortex-A720 3x 2.4 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 810 |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 13 МП ( Ширококутний ) Автофокус (AF) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Підтримка відео | Так |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 8 МП |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Li-Ion |
| Ємність | 10200 мАг |
| Знімність | Знімний |
| Потужність дротової зарядки | 45 Вт |
| Можливості | Режим без батареї Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | DisplayPort USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS (лише стільникова модель) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення (лише аксесуари) Боковий сканер відбитків пальців |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Ціна Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 становить €500; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 вийде Середу, 01 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 у продажу?
Ні, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 важить приблизно 650 грамів.
-
Яка діагональ екрана Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Дисплей Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 має діагональ 10.95 дюйма.
-
Чи підтримує Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 5G?
Так, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78.
-
Скільки камер має Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 має Одна камера ззаду та Одна камера для селфі.