Oppo Find N6
Характеристики Oppo Find N6
Загальне
| Бренд | Oppo |
| Модель | Find N6 |
| Альтернативні назви | PLP110 (Міжнародна версія) PLP120 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 17 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 20 Березня 2026 року |
| Статус | У продажу |
| Ціни | €1,250 |
Дизайн
| Висота | 159.9 мм (6.30 дюйма) |
| Ширина | 145.6 мм (5.73 дюйма) |
| Товщина | 4.2 мм (0.17 дюйма) |
| Вага | 225 г (7.94 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюмінієвий сплав Передня: NanoCrystal скло (складене) Фронт: Пластик (Розкладений) Петля: титановий сплав (клас 5) |
| Кольори | Чорний, Помаранчевий, Титановий |
| Захист | Пил- та водостійкий (витримує струми води під високим тиском; занурюваний до 1 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP58, IP59 |
| Особливості дизайну | Технологія самовідновлюваного скла з пам''''яттю (внутрішній дисплей), Підтримка стилуса (обидва дисплеї), Непомітна на дотик складка |
Екран
| Тип екрана | Складаний LTPO OLED, LTPO OLED |
| Діагональ екрана | 8.12 дюйма |
| Роздільна здатність | 2248 × 2480 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 412 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.9% |
| Пікова яскравість | 2500 cd/m² |
| Захисне скло | Скло NanoCrystal |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 2160Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Багатодотиковий дисплей Підтримка зображень Ultra HDR |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 200 МП, ƒ/1.8, 23 mm ( Ширококутний ), 0.5 μm 50 МП, ƒ/2.7, 70 mm ( Перископний телеоб'єктив ), 0.64 μm, x3 Оптичний зум, 1/2.75" Розмір сенсора 50 МП, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ультраширококутний ), 0.64 μm, 1/2.75" Розмір сенсора |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Калібрування кольору Hasselblad Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 20 МП, ƒ/2.4, 21 mm ( Ширококутний ), 0.64 μm, 1/3.42" Розмір сенсора 20 МП, ƒ/2.4, 21 mm ( Ширококутний ), 0.64 μm, 1/3.42" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 6000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 80 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band або Tri-band: Залежить від ринку або регіону |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | покращено з Dolby Atmos, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Подвійний гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Рамка з алюмінію серії 7000 авіаційного класу Програмований блок живлення (PPS) Quick Charge Супутниковий зв’язок (дзвінки/повідомлення/SOS) - тільки у моделі 1TB Універсальна специфікація швидкої зарядки (UFCS) USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Oppo Find N6
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Oppo Find N6?
Ціна Oppo Find N6 становить €1,250; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли вийшов Oppo Find N6?
Oppo Find N6 офіційно представили Пʼятницю, 20 Березня 2026 року.
-
Чи доступний Oppo Find N6 у продажу?
Так, Oppo Find N6 ще виробляють, тож він доступний у магазинах.
-
Скільки важить Oppo Find N6?
Oppo Find N6 важить приблизно 225 грамів.
-
Яка діагональ екрана Oppo Find N6?
Дисплей Oppo Find N6 має діагональ 8.12 дюйма.
-
Чи підтримує Oppo Find N6 5G?
Так, Oppo Find N6 підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Скільки камер має Oppo Find N6?
Oppo Find N6 має Три камери ззаду та Дві камери для селфі.