OnePlus 15T
Характеристики OnePlus 15T
Загальне
| Бренд | OnePlus |
| Модель | 15T |
| Альтернативні назви | PLZ110 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Вівторок, 24 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Вівторок, 24 Березня 2026 року |
| Статус | Очікується |
Дизайн
| Висота | 150.6 мм (5.93 дюйма) |
| Ширина | 71.8 мм (2.83 дюйма) |
| Товщина | 8.4 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 194 г (6.84 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня панель: пластик, армований волокном Рамка: Алюмінієвий сплав Фронт: скло |
| Кольори | Коричневий, Зелений, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.32 дюйма |
| Роздільна здатність | 1216 × 2640 пікселів |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.6% |
| Пікова яскравість | 3600 cd/m² |
| Захисне скло | Скло Crystal Shield |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 3840Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.8, 24 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Multi-Directional PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, ƒ/2.8, 85 mm ( Телеоб'єктив ), x3.5 Оптичний зум Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Оптична стабілізація зображення (OIS) |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 16 МП, ƒ/2.4, 23 mm ( Ширококутний ) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 7500 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання Провідна зарядка з 0 до 61% за 30 хвилин (як заявлено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band або Tri-band: Залежить від ринку або регіону, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Програмований блок живлення (PPS) Quick Charge Універсальна специфікація швидкої зарядки (UFCS) USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото OnePlus 15T
Найчастіші запитання
-
Коли очікується вихід OnePlus 15T?
OnePlus 15T вийде Вівторок, 24 Березня 2026 року.
-
Чи доступний OnePlus 15T у продажу?
Ні, OnePlus 15T ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить OnePlus 15T?
OnePlus 15T важить приблизно 194 грамів.
-
Яка діагональ екрана OnePlus 15T?
Дисплей OnePlus 15T має діагональ 6.32 дюйма.
-
Чи підтримує OnePlus 15T 5G?
Так, OnePlus 15T підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Скільки камер має OnePlus 15T?
OnePlus 15T має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.