Sony Xperia 1 VIII
Характеристики Sony Xperia 1 VIII
Загальне
| Бренд | Sony |
| Модель | Xperia 1 VIII |
| Альтернативні назви | XQ-GE54 (Міжнародна версія) XQ-GE74 (Міжнародна версія) XQGE54 (Міжнародна версія) XQGE74 (Міжнародна версія) XQ-GE44 (Міжнародна версія) XQGE44 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Середу, 13 Травня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 19 Червня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €1,499 £1,399 |
Дизайн
| Висота | 162 мм (6.38 дюйма) |
| Ширина | 74 мм (2.91 дюйма) |
| Товщина | 8.3 мм (0.33 дюйма) |
| Вага | 200 г (7.05 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня частина: Gorilla Glass Victus Рамка: Алюміній Передня панель: скло Gorilla Victus 2 |
| Кольори | Чорний, Золотий, Червоний, Срібний |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP65, IP68 |
Екран
| Тип екрана | LTPO OLED |
| Діагональ екрана | 6.5 дюйма |
| Роздільна здатність | 1080 × 2340 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 396 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 86.5% |
| Захисне скло | Скло Corning Gorilla Glass Victus 2, Mohs рівень 5 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR BT.2020 Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Так |
| Слоти | microSDXC |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava), до 4 основних оновлень Android |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 48 МП, ƒ/1.9, 24 mm ( Ширококутний ), 1.12 μm, 1/1.35" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 48 МП, ƒ/2.8, 70 mm ( Перископний телеоб'єктив ), 1.0 μm, x2.9 Оптичний зум, 1/1.56" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF (15cm - ∞) Оптична стабілізація зображення (OIS) 48 МП, ƒ/2.0, 16 mm ( Ультраширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора PDAF |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Відстеження очей Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама Оптика Zeiss Покриття об’єктива Zeiss T* |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Можливості відео | 5-Axis Gyro-EIS, Оптична стабілізація зображення (OIS) |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 12 МП, ƒ/2.0, 24 mm ( Ширококутний ), 1.22 μm, 1/2.9" Розмір сенсора |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Можливості відео | 5-Axis Gyro-EIS |
Акумулятор
| Ємність | 5000 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 30 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Можливості | Обхідна зарядка Зворотне бездротове заряджання Провідна зарядка від 0 до 50% за 30 хвилин (як зазначено) |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | DLNA, Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Так, v6.0 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Так |
| Аудіо | Аудіо високої роздільної здатності, Бездротове Hi-Res аудіо, Технологія Snapdragon Sound, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Барометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Боковий сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | Система динамічної вібрації нативна підтримка камер Sony Alpha Програмований блок живлення (PPS) USB Power Delivery 3.0 |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Sony Xperia 1 VIII
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Sony Xperia 1 VIII?
Ціна Sony Xperia 1 VIII становить €1,499; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Sony Xperia 1 VIII?
Sony Xperia 1 VIII вийде Пʼятницю, 19 Червня 2026 року.
-
Чи доступний Sony Xperia 1 VIII у продажу?
Ні, Sony Xperia 1 VIII ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Sony Xperia 1 VIII?
Sony Xperia 1 VIII важить приблизно 200 грамів.
-
Яка діагональ екрана Sony Xperia 1 VIII?
Дисплей Sony Xperia 1 VIII має діагональ 6.5 дюйма.
-
Чи підтримує Sony Xperia 1 VIII 5G?
Так, Sony Xperia 1 VIII підтримує 5G у діапазонах n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n75, n77, n78, n79.
-
Скільки камер має Sony Xperia 1 VIII?
Sony Xperia 1 VIII має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.