Vivo S60 Vitality
Характеристики Vivo S60 Vitality
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | S60 Vitality |
| Альтернативні назви | V2572A (Міжнародна версія) |
| Статус | Чутки |
Дизайн
| Висота | 157.5 мм (6.20 дюйма) |
| Ширина | 74.3 мм (2.93 дюйма) |
| Товщина | 7.9 мм (0.31 дюйма) |
| Вага | 199 г (7.02 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Сірий, Зелений, Білий |
| Захист | Пило- та водонепроникний (витримує струмені води під високим тиском; занурення до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.59 дюйма |
| Роздільна здатність | 1260 × 2750 пікселів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 19.5:9 |
| Щільність пікселів | 459 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.7% |
| Пікова яскравість | 5000 cd/m² |
| Сенсорний екран | Так |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів Ємнісний сенсорний екран HDR Багатодотиковий дисплей |
Апаратне забезпечення
| Оперативна пам'ять | 8GB, 12GB |
| Вбудована пам'ять | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Дві камери | 50 МП, ƒ/1.9, 23 mm ( Ширококутний ), 1.0 μm, 1/1.56" Розмір сенсора Оптична стабілізація зображення (OIS) PDAF 8 МП, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ультраширококутний ) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | Кільцевий LED-спалах |
| Можливості | Датчик спектра кольорів Високий динамічний діапазон (HDR) Панорама |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.0, 21 mm ( Ширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора Автофокус (AF) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Ємність | 7200 мАг |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Оптичний підекранний сканер відбитків пальців Датчик наближення |
| Додаткові можливості | USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo S60 Vitality
Найчастіші запитання
-
Чи доступний Vivo S60 Vitality у продажу?
Ні, Vivo S60 Vitality ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Vivo S60 Vitality?
Vivo S60 Vitality важить приблизно 199 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo S60 Vitality?
Дисплей Vivo S60 Vitality має діагональ 6.59 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo S60 Vitality 5G?
Так, Vivo S60 Vitality підтримує 5G у діапазонах n1, n2.
-
Скільки камер має Vivo S60 Vitality?
Vivo S60 Vitality має Дві камери ззаду та Одна камера для селфі.