Vivo X300 Ultra
Характеристики Vivo X300 Ultra
Загальне
| Бренд | Vivo |
| Модель | X300 Ultra |
| Альтернативні назви | V2547A (Міжнародна версія) V2547DA (Міжнародна версія) V2536A (Міжнародна версія) V2562 (Міжнародна версія) |
| Дата анонсу | Понеділок, 30 Березня 2026 року |
| Дата старту продажів | Пʼятницю, 03 Квітня 2026 року |
| Статус | Очікується |
| Ціни | €880 |
Дизайн
| Висота | 163 мм (6.42 дюйма) |
| Ширина | 76.8 мм (3.02 дюйма) |
| Товщина | 8.2 мм (0.32 дюйма) |
| Вага | 232 г (8.18 унції) |
| Матеріали корпуса | Задня: Скло Рамка: Алюміній Фронт: скло |
| Кольори | Чорний, Зелений, Срібний |
| Захист | Пилонепроникний і водостійкий (занурюваний до 1,5 м на 30 хвилин) |
| Класи захисту | IP69, IP68 |
Екран
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.82 дюйма |
| Роздільна здатність | 1440 × 3168 пікселів |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Щільність пікселів | 510 ppi |
| Співвідношення екрана до корпуса | ≈ 90.3% |
| Захисне скло | Скло Armor, Mohs рівень 4 |
| Сенсорний екран | Так |
| Особливості екрана | 1 мільярд кольорів 2160Hz PWM Dimming Ємнісний сенсорний екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Багатодотиковий дисплей Підтримка зображень Ultra HDR |
Апаратне забезпечення
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Техпроцес | 3 nm |
| Максимальна частота процесора | 4.6 GHz |
| Архітектура CPU | 64-bit |
| Мікроархітектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 12GB, 16GB |
| Вбудована пам'ять | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип накопичувача | UFS 4.1 |
| Версії | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Розширення пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення
| Операційна система | Android 16 (Baklava) |
| Інтерфейс | OriginOS 6 |
Основна камера
| Підтримка камер | Так |
| Три камери | 200 МП, ƒ/1.9, 35 mm ( Ширококутний ), 0.7 μm, 1/1.12" Розмір сенсора gimbal OIS PDAF 200 МП, ƒ/2.7, 85 mm ( Перископний телеоб'єктив ), 0.56 μm, x3.7 Оптичний зум, 1/1.4" Розмір сенсора Multi-Directional PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) 50 МП, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ультраширококутний ), 1.22 μm, 1/1.28" Розмір сенсора Dual-Pixel PDAF Оптична стабілізація зображення (OIS) |
| Підтримка спалаху | Так |
| Тип спалаху | LED-спалах |
| Можливості | 3D LUT import Датчик спектра кольорів Високий динамічний діапазон (HDR) Лазерний автофокус Панорама Оптика Zeiss Покриття об’єктива Zeiss T* |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Можливості відео | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Фронтальна камера
| Підтримка камер | Так |
| Одна камера | 50 МП, ƒ/2.5, 24 mm ( Ширококутний ), 0.64 μm, 1/2.76" Розмір сенсора Автофокус (AF) |
| Можливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Підтримка відео | Так |
| Роздільна здатність відео | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Можливості відео | Gyro-EIS, HDR |
Акумулятор
| Тип | Si/C Li-Ion (Міжнародна версія) Si/C Li-Ion (Європа) |
| Ємність | 6600 мАг (Міжнародна версія) 6400 мАг (Європа) |
| Потужність дротової зарядки | 100 Вт |
| Підтримка бездротової зарядки | Так |
| Потужність бездротової зарядки | 40 Вт |
| Можливості | Зворотне дротове заряджання Зворотне бездротове заряджання |
Мережі
| SIM-карти | Дві SIM-карти (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Підтримка VoLTE | Так |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE, HSPA |
| Діапазони 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Діапазони 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Підключення
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 7 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Функції Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Так, v5.4 |
| USB-порти | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB-можливості | Заряджання через USB, Пристрій USB Mass Storage (UMS) |
| Підтримка навігації | Так |
| Функції навігації | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| Підтримка NFC | Так |
Мультимедіа
| Динаміки | Так |
| Аудіороз'єм 3,5 мм | Ні |
| Аудіо | 24-біт/192 кГц Hi-Res аудіо, Стерео динаміки |
| FM-радіо | Ні |
Можливості
| Датчики | Акселерометр Компас Гіроскоп Датчик наближення Ультразвуковий сенсор відбитків пальців під дисплеєм |
| Додаткові можливості | Екстрений SOS через супутник (повідомлення та дзвінки) - доступно лише в моделі 16 ГБ + 1 ТБ Додаткові зум-об''''єктиви на вибір:200 мм, 2,35-кратний оптичний зум, OIS, оптика Zeiss400 мм, 4,7-кратний оптичний зум, OIS, оптика Zeiss Програмований блок живлення (PPS) Quick Charge Універсальна специфікація швидкої зарядки (UFCS) USB Power Delivery |
Застереження: Ми не можемо гарантувати, що інформація на цій сторінці на 100% точна.
Фото Vivo X300 Ultra
Найчастіші запитання
-
Скільки коштує Vivo X300 Ultra?
Ціна Vivo X300 Ultra становить €880; вона може змінюватися найближчим часом.
-
Коли очікується вихід Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra вийде Пʼятницю, 03 Квітня 2026 року.
-
Чи доступний Vivo X300 Ultra у продажу?
Ні, Vivo X300 Ultra ще не вийшов у продаж.
-
Скільки важить Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra важить приблизно 232 грамів.
-
Яка діагональ екрана Vivo X300 Ultra?
Дисплей Vivo X300 Ultra має діагональ 6.82 дюйма.
-
Чи підтримує Vivo X300 Ultra 5G?
Так, Vivo X300 Ultra підтримує 5G у діапазонах n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Скільки камер має Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra має Три камери ззаду та Одна камера для селфі.